خرید بک لینک و ریپورتاژ از فروشگاه هشت طراحی لوگو آهنگ فیلمو آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی خرید لوازم خودرو دانلود فیلم وبلاگ فروشگاه هشت بوق | ثبت آگهی رایگان ماشین وبلاگ هشت خودرو هیدروژنی hydrogen car اسامی خودروهای وارداتی رنو کوئید خرید حراجی ها خرید اینترنتی خرید لوازم برقی آفتابگیر و بادگیر پنجره ماشین خرید لوازم آشپزخانه قیمت ماشین دوره ارز دیجیتال در تبریز خرید پستی با پشتیبانی فهرست فروشگاه های هشت خرید
حذف در پنل کاربری [X]
درباره فروشگاه

هایپر مارکت گندم یک فروشگاه اینترنتی در اصفهان است که قادر است به سرعت اقلام مورد نیاز را به دست مصرف کنندگان اصفهانی برساند. سوپرمارکتهای اینترنتی به سرعت در حال ورود به ایران هستند و خرید از آنها دارای مزایای زیر می باشد:

۱- کالاهای مد نظر شما در دسته بندی های مرتب ارائه شده است و شما می توانید با دقت محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید

۲-این فروشگاه ها معمولا دارای تخفیف هستند و خرید از آنها می تواند از این لحاظ اقتصادی و سودمند باشد

۳-در مقایسه با فروشگاه های زنجیره ای نیاز به صرف وقت زیاد جهت پیدا کردن فیزیکی کالا و قرار گرفتن در صف پرداخت صندوق و پیدا کردن جای پارک خودرو ندارد.

۴-در مواقع خسته بودن و یا هنگامی که وقت کافی جهت خرید نداشته باشیم به راحتی می توانیم از این فروشگاهها خرید کنیم و مزایای بسیار زیاد دیگر...

فروشگاه اینترنتی گندم از پیشتازان در زمینه عرضه مجصولات آنلاین در اصفهان می باشد بخصوص اینکه با ارائه یک اپلیکیشن بسیار کاربردی و ساده کار را برای مشتریان بسیار ساده تر نموده است.

تلفن: ۰۳۱۳۲۶۱۷۵۹۶

وب سایت: gandomhyper.ir

تلگرام: https://t.me/gandomhyper

دانلود اپلیکیشن در کانال تلگرام بالا

آدرس: اصفهان،خ مشتاق دوم، خ بازارچه، خیابان علیخانی، جنب کوچه چمران